قوانین و مقررات و حریم خصوصی

مادیک برای خرید، ثبت نظر و استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا پردازش سفارشات سريعتر و دقيق تر انجام شود و کاربران بتوانند به راحتی نظرات، پیشنهادات، انتقادات ومشکلات خود را در مادیک بیان کنند.

برای ثبت سفارش، پردازش و ارسال آن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن کافی است و برای ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری امن به جز موارد بالا به آدرس ایمیل نیز نیاز است که با ایجاد آن میتوانید سریع و ساده خرید کنید‌؛ مراحل خرید خود را پیگیری کنید؛ ‌سوابق خرید خود را نگاه کنید؛ کالای خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید ‌؛ نظرات، نقد و بررسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین برای آن که از فروش های ویژه، تخفیف های روزانه و قیمت روز کالاها باخبر شوید پیشنهاد ما این است که عضو سایت شوید

خبر نامه

مادیک با استفاده از اطلاعات کاربران خود برای آنان پیامک یا ایمیل ارسال می‌نماید در صورتی که تمايل به دریافت این پیامک و ایمیل ها ندارید میتوانید عضویت خود را در خبرنامه مادیک لغو کنید. عدم اقدام جهت لغو به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.

بخش نظرات مادیک

هدف از ایجاد بخش نظرات مادیک، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد.
نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی مادیک درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. مادیک در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

قیمت

مادیک نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، مادیک موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید و همچنين اگر مبلغى براى آن سفارش پرداخت شده باشد مادیک موظف است طى ٢٤ الى ٤٨ ساعت كارى وجه پرداخت شده را به مشترى برگرداند

موجودی کالا

در صورت بروز هر گونه مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند عدم موجودی محصولی در مادیک (محصولات فروشندگان مادیک) حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش برای مادیک و همچنین استرداد وجه سفارش برای مشتری محفوظ است و مبلغ سفارش در اسرع وقت به مشترى برميگردد.

پردازش سفارشات مادیک

کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایميل و تلفن همراه و ثابت صحيح براى پردازش سفارش الزامى است.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های مادیک ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

رمز عبور و نام کاربری

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.مادیک همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می‌کند. پروتکل و لایه های امنیتی مادیک حداکثر تلاش را به عمل می آورد تا از اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری کند.

ورود کابران به وب سایت مادیک ،ایجاد حساب کاربری و استفاده از امکانات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین ثبت سفارش و خرید نیز به منزله پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط مادیک است.

مادیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.