بزرگ فروشگاه اینترنتی

madik.ir

گروه مادیک با مشاهده بازار خوب خرید و فروش اینترنتی و توانمندی های موجود در بین جوانان منطقه و همچنین ایجاد فرصت شغلی در کنار کمک به هموطنان عزیز برای خرید مستقیم از بازارچه های مرزی شهر تجاری پیرانشهر در سال 1399 در این شهر شروع به کار نموده و از همان آغاز، کار خود را بر دو اصل مشتری مداری و ایجاد محیط سالم در رقابت خرید و فروش آنلاین بنا نهاده است. لذا امید است ضمن طی پله های ترقی این دو اصل نیز در عمل برای این گروه تحقق یابند.

پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روز به روز تاثیراتش را در زندگی همه ی ما بیشتر به رخ میکشد.وسایل و ابزار موردنیاز زندگی روز به روز در دسترس تر و تهیه آن ها راحت تر میشود و چیزی که بیشتر در خرید ما تاثیر میذارد کیفیت کالا و هزینه ی مورد نیاز برای تهیه ی آن است.

ما در مادیک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر چه بیشتر دو ویژگی کیفیت و هزینه مناسب را برای مشتریان عزیزمان فراهم آوریم. فروشگاه اینترنتی مادیک با ارایه به روزترین محصولات و با گستره ای از کالاهای متنوع از برندهای مطرح بازار سعی بر آن دارد تا کالاها و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار کاربران خود قرار دهد.ارسال سریع،تضمین اصالت کالا و ضمانت بهترین قیمت سه اصل بنیادینی است که مجموعه مادیک از ابتدا به آن پایبند بوده است.ما همواره خواهان بهترین ها برای مشتریان خود هستیم.

نشانی فروشگاه مادیک
اذربایجان غربی ، شهر مرزی تجاری پیرانشهر ،خیابان ازادی غربی +مجتمع مهر +پلاک 328

نشانی فروشگاه جهت خرید به صورت عمده :
اذربایجان غربی ، شهر مرزی تجاری پیرانشهر ،ازادی غربی مجتمع مهر پلاک 328

راه های ارتباطی

 

 

 

جهت مشاوره واتساپ:09014414874

شماره تماس :09014414874

تلفن دفتر مرکزی مادیک: 04444230043

ایمیل: akammadik@gmail.com