بزرگ فروشگاه اینترنتی

madik.ir

گروه مادیک با مشاهده بازار خوب خرید و فروش اینترنتی و توانمندی های موجود در بین جوانان منطقه و همچنین ایجاد فرصت شغلی در کنار کمک به هموطنان عزیز برای خرید مستقیم از بازارچه های مرزی شهر تجاری پیرانشهر در سال 1399 در این شهر شروع به کار نموده و از همان آغاز، کار خود را بر دو اصل مشتری مداری و ایجاد محیط سالم در رقابت خرید و فروش آنلاین بنا نهاده است. لذا امید است ضمن طی پله های ترقی این دو اصل نیز در عمل برای این گروه تحقق یابند.

پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روز به روز تاثیراتش را در زندگی همه ی ما بیشتر به رخ میکشد.وسایل و ابزار موردنیاز زندگی روز به روز در دسترس تر و تهیه آن ها راحت تر میشود و چیزی که بیشتر در خرید ما تاثیر میذارد کیفیت کالا و هزینه ی مورد نیاز برای تهیه ی آن است.

ما در مادیک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم هر چه بیشتر دو ویژگی کیفیت و هزینه مناسب را برای مشتریان عزیزمان فراهم آوریم. فروشگاه اینترنتی مادیک با ارایه به روزترین محصولات و با گستره ای از کالاهای متنوع از برندهای مطرح بازار سعی بر آن دارد تا کالاها و خدمات خود را به نحو احسن در اختیار کاربران خود قرار دهد.ارسال سریع،تضمین اصالت کالا و ضمانت بهترین قیمت سه اصل بنیادینی است که مجموعه مادیک از ابتدا به آن پایبند بوده است.ما همواره خواهان بهترین ها برای مشتریان خود هستیم.

نشانی فروشگاه مادیک
شهرپیرانشهر محله جاده کاسورده صلاح الدین ایوبی کوچه جلال آلی فر کوچه 8 متری پلاک 783 طبقه همکف

نشانی فروشگاه جهت خرید به صورت عمده :
اشهرپیرانشهر محله جاده کاسورده صلاح الدین ایوبی کوچه جلال آلی فر کوچه 8 متری پلاک 783 طبقه همکف

راه های ارتباطی

 

 

 

جهت مشاوره واتساپ:09014414874

شماره تماس :09014414874

تلفن دفتر مرکزی مادیک:04444233187

ایمیل: akammadik@gmail.com